TWISTOR16 YÜKSÜK SIKMA PENSİ 200 mm
Marka
Stok Kodu
rm_975318
Fiyat
* 838,02 TL den başlayan taksitlerle!
10.261,50 TL
Paylaş:
97 53 18 KNIPEX Twistor16®
Sıkma kafası 360° serbest şekilde döndürülebilir, 8 sabitleme pozisyonu ile. Kare sıkma profili, 0,14 ila 16 mm² arasında yüksek kapasite aralığı. Kablo yüksüklerini hemen hemen her çalışma pozisyonundan presleme mümkündür. Sıkma pensesi çeşitli kesit ölçülerine otomatik olarak ayarlanır. İki taraftan erişilebilir sıkma deliği, aşırı uzunluktaki kablo yüksükleri de yerleştirilebilir. Azami 2 x 6 mm² ölçüsündeki Twin kablo yüksüklerini presleme mümkündür. Cırcır mekanizması sayesinde tekrarlanabilen yüksek sıkma kalitesi (kilidi açılabilir). Hafif ve pratik alet, kol mekanizması sayesinde el kuvveti güçlendirilmiştir.
  • Uygulama: Kablo yüksüğü
  • Kapasite milimetrekare: 0,14 — 16 mm²
  • AWG: 26 — 6
  • Yuva sayısı: 1
  • Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
    TWISTOR16 YÜKSÜK SIKMA PENSİ 200 mm rm_975318