EUROSTAR 15-1600/40RT KARGABURUN 160MM
Kategori
Yok
Marka
Stok Kodu
rm_ES15160040RT
Fiyat
* 82,83 TL den başlayan taksitlerle!
1.014,28 TL
Paylaş:
Kafa Ölçüleri :
L3: 50mm
W3: 16.5mm
T1: 9.5mm
W4: 3.0mm
T2: 2.5mm
Ağırlık: 145gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
EUROSTAR 15-1600/40RT KARGABURUN 160MM rm_ES15160040RT